Kasutaja ülevaated Prostovcashi soojusvahetist

Lui
Отлично, 10 мин, хоть и Эстония =))
Cпасибо за оперативность и помощь в исключении ошибки
Всегда пользуюсь этим обменником, рекомендую
Хорошая поддержка, быстро среагировали и помогли )
Классный, быстрый обменник. Мне очень нравится!

Jätma oma tagasiside

Üritame oma soojusvahetit paremaks muuta.

Iga teie arvamus on meile väga oluline. Kirjutage oma kommentaarid ja soovid. Loeme iga sõnumi läbimõeldult läbi ja arutame seda oma professionaalses meeskonnas.